Våre fylkeslag.

(sist oppdatert 08.04.2022)

Viken fylkeslag

Fylkesleder: Ragnhild Elisabeth Sørbotten. 1. nestleder: Amina Selimovic og 2. nestleder Petter Moen. E-post: viken@partietsentrum.no

Oslo fylkeslag

Fylkesleder: Anders Møller Stray, e-post: oslo@partietsentrum.no

Trøndelag fylkeslag

Fylkesleder: Øystein Kvam

Vestland fylkeslag

Fylkesleder: Paal Myklebust, e-post: vestland@partietsentrum.no

Møre og Romsdal fylkeslag

Fylkesleder: Tomas Trogstad tlf. 90710376, e-post: mr@partietsentrum.no

Rogaland fylkeslag

Fylkesleder: Maria Heskestad Lund,  Gaute Brækken (permisjon) tlf. 488 95 748, e-post: rogaland@partietsentrum.no

Innlandet fylkeslag

Fylkesleder: Gerd Samuelsen, e-post: innlandet@partietsentrum.no

Agder fylkeslag

Fylkesleder: Irene Solli, e-post: agder@partietsentrum.no

Vestfold og Telemark fylkeslag

Fylkesleder: Knut Henning Duesund (Telemark) tlf. 416 26 656, e-post: vt@partietsentrum.no

Troms og Finnmark fylkeslag

Fylkesleder: Jeanette Ovesen Strand

Nordland fylkeslag

Fylkesleder: Tore Christiansen tlf. 456 19 198, e-post: tore.chr@online.no

– For en som har jobbet med å analysere og operasjonalisere konseptet bærekraftig utvikling i 25 år, er det å basere et politisk parti på bærekraftmålene interessant. Fra å anse dette utgangspunktet som merkverdig, har jeg etter noen runder i tenkeboksen kommet fram til at det kan være en genistrek.

Hilde Opoku,  Sentrum Trøndelag